ASG Blog UA

Як влаштована карго доставка з Китаю

Багато хто з тих, хто починає закуповувати дрібні та середні партії з Китаю, ставлять собі питання, як доставити товар з Китаю. Для початківців ідеально підійде спосіб доставки КАРГО. Ось про цей спосіб і поговоримо.

Уся суть Карго доставки полягає в тому, що ви купили товар на ринку, фабриці або в торговельній компанії і віддаєте його на склад карго-компанії в Китаї. Цей товар привозять до Росії, Казахстану або України, і ви його благополучно отримуєте. Все добре, крім одного - документів на товар немає. Оскільки багато людей торгують на ринках і в інтернеті, то вони вам і не потрібні.
Яким чином доставляється товар?
У Росію і Казахстан товар доставляють фурами, літаками, поїздами. Фури їдуть через Казахстан до Москви. Зазвичай товар забирають на території оптових ринків ЛЮБЛІНО і ПІВДЕНСЬКІ ВОРОТА. В Україну літаком і морем доставляють в Одесу або Київ, а далі відсилаються транспортними компаніями. По суті, є безліч шляхів і схем перевезень, які і не потрібно знати і вникати, оскільки це тільки забиває голову. Віддав на склад у Китаї отримав у себе в країні.


Як вибрати карго?

Завжди пам'ятайте НИЗЬКА ЦІНА - ЦЕ НЕ ПОКАЗНИК. Вибирайте карго, у яких великі склади і є гроші. У Китаї дуже багато посередників по карго (китайців і російськомовних), бували випадки, коли одне "Карго" везе через іншого, а другий через третього. Також варто приділяти увагу студентам з країн СНД, які приходять фотографуються на чужих складах, а потім видають їх за своє "Карго", якщо вантаж у дорозі "загубився", то ніхто з них страховку не виплатить, оскільки банально у них немає на це грошей. Обов'язково читайте відгуки перед початком роботи, якщо є пара негативних це вже дзвіночок!


Тепер за ціни

Як правило ціни дають за кг або за 1 метр кубічний. Ціна буде залежати від категорії товару і від щільності вантажу. Щільність рахується за принципом скільки КГ в 1 кубі вантажу, звідси і буде точна ціна. Також є додаткові витрати, такі як страховка 2-3% від вартості товару і пакування. Діапазон цін за пакування у всіх різний, у когось 1$, а у когось 5$, завжди уточнюйте це заздалегідь.


Мінуси Карго доставки

  • Немає документів, які необхідні для законної реалізації товару на території Росії, Казахстану, України
  • Термін доставки може несподівано збільшитися від одного тижня до кількох місяців
  • Більшість карго-перевізників не надають клієнту можливість відстежувати вантаж

Також дуже багато російських одержувачів скаржаться на недбале поводження з вантажем, під час навантаження коробки можуть трамбувати, недбало закидати вручну; бувають навіть відверті крадіжки.

Плюси Карго Доставки

  • Дешевше ніж біла доставка. Ряд товарів вигідніше везти через карго, оскільки це гарантує менші витрати.
  • Простіше ніж біла доставка. Віддав у Китаї, отримав у своїй країні не беру участь у ЗЕД діяльності.
Підбиваючи підсумок про розповідь про карго доставку хочемо сказати, що якщо ви хочете розвивати свій бізнес, то обирайте легальні шляхи доставки, це дорожче і в рази безпечніше.