Послуги
В ASG ми надаємо комплексні послуги для бізнесу з Китаєм. Ми допомагаємо підприємцям вирішувати завдання зовнішньоекономічної діяльності, взявши їх на себе. Шукаємо потрібні товари і постачальників, а також розміщуємо виробництво на фабриках. Крім цього, співробітники ASG проводять аудити фабрик і здійснюють заходи з контролю якості. Щоб угода пройшла безпечно - ми завжди укладаємо контракт. Також оцінюємо надійність фабрик і виробничі можливості підприємства, що допомагає не помилитися у виборі виробництва.

Ми не обмежені певними схемами вантажоперевезень, тому для кожного клієнта ми знаходимо оптимальний маршрут, оптимізуємо витрати і мінімізуємо ризики для доставки вантажу. Наша компанія допоможе з вантажоперевезеннями з Китаю будь-якими видами транспорту: автомобільним, залізничним, повітряним і морським. Ми доставляємо вантаж "від дверей до дверей".

До нас звертаються, щоб оптимізувати ціну за рахунок вигідного виробництва в Китаї та побудувати грамотний ланцюжок поставок. Наша мета - зробити бізнес клієнта з Китаєм вигідним і безпечним.
Наші послуги
OEM - контрактне виробництво наявної продукції під Вашою торговою маркою.
ODM - контрактне виробництво продукції з унікальним дизайном або спеціальними характеристиками.
- Пошук і відбір постачальників і виробників;
- Закупівлі на фабриках і ринках;
- Викуп з китайських маркетплейсів.
Підберемо відповідний спосіб доставки виходячи з вашого бюджету, часу і кінцевої точки маршруту. Відправимо вантаж у будь-яку точку світу.
PSI - Переднавантажувальна інспекція;
DPI - Інспекція під час виробництв;
CLS - Контроль за завантаженням у контейнер;
FA - Аудит фабрики.
Меблеві тури до Китаю - це унікальна можливість придбати меблі, предмети інтер'єру та освітлення для квартири, будинку або офісу за найкращими цінами з економією в 50%.